WE ARE CURRENTLY WORKING ON A BRAND NEW WEBSITE.
GRUPA Mikroma KULTURA DOSKONAŁOŚCI
STRONA GŁÓWNA GRUPA MIKROMA JAKOŚĆ PARK MASZYNOWY KONTAKT

GRUPA MIKROMA

STRONA GŁÓWNA > GRUPA MIKROMA
MENU

UTWORZENIE MIKROMA GROUP

Kompletny łańcuch dostaw do waszej dyspozycji

Grupa jest znaczącym podmiotem realizującym usługi precyzyjnej obróbki mechanicznej i montażu części elektromechanicznych od 1992 roku.
Jej siedziba mieści się w Pont-Audemer, w Normandii. Mikroma jest postrzegana przez swoich klientów z sektora lotniczego (Groupe Safran, Thales, Meggitt, Esterline, Precilec, Liebherr Aerospace.) oraz przez klientów z innych branży technologicznej (Alxion, SKF, Pfeiffer Vacuum, Chicago Pneumatic...) jako jeden z ważniejszych dostawców.

WYCENA/SKŁADANIE OFERT

W naszym biurze wycen pracuje 6 inżynierów. Mikroma TEC z siedzibą w Poznaniu, w Polsce precyzyjnie odpowie na każde zapytanie o wycenę.

ZAKUPY, ZARZĄDZANIE I MAGAZYNOWANIE MATERIAŁAMI

Mikroma OSM dysponuje potężnym magazynem o powierzchni 2300 m2, przeznaczonym do składowania różnego rodzaju materiałów, w zależności od potrzeb klienta. Współpracujemy bezpośrednio z ważniejszymi dostawcami surowców, aby kupowanie i składowanie przez nas materiałów odbywało się możliwie jak najprościej i jak najbezpieczniej.

PRECYZYJNA OBRÓBKA MECHANICZNA

Mikroma nieustannie inwestuje w park maszyn i szkolenia pracowników, aby móc zaoferować wam konkurencyjne usługi na wysokim poziomie. Precyzyjna obróbka mechaniczna to podstawowy obszar naszej działalności, dziedzina, którą sobie upodobaliśmy i w której odnosimy liczne sukcesy.

MONTAŻ I UZWAJANIE

Posiadając certyfikaty jakościowe nadane przez największe firmy z branży lotniczej, Mikroma montuje, uzwaja i kontroluje funkcjonalne produkty dla lotnictwa cywilnego i wojskowego, jak również dla sektora przemysłowego.

OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA

Portfolio usług świadczonych przez Grupę Mikroma wzbogaca działalność MIKROMACTS, oddziału oferującego naszym klientom usługi w ramach obróbki powierzchniowej. Czas realizacji zamówienia produkcyjnego skraca się dzięki uproszczonemu łańcuchowi dostaw i możliwości bezpośredniego reagowania.
DZIA£ HANDLOWY
Mikroma SAS
116, Route de Rouen
27500 Pont-Audemer
FRANCE

Tel.: +33 (0)2 32 41 23 13
Fax: +33 (0)2 32 42 31 24

commercial@mikroma.com
© Mikroma Group. Wszystkie prawa zastrze¿one . Kredyt : Create.
ISO